Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP notebook a hry např. GTA 5, WatchDogs

Dobrý den,

zajímám se o notebook HP 15-r022st, ale nejsem si přesně jistý, zda mi utáhne novější hry jako Watchdogs, GTA 5, Battlefield 4 apod. Ovšem, je mi jasný, že na full detail těžko, snad medium+ details by mohly..

Děkuju za rady a hlavně za odpovědi,

pan J.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

ak mas tu verziu co ma Geforce 820M tak pocitaj stym ze ti na STREDNEJ kvalite bude urcite sekat aj GTA 5 aj Battlefield aj Watchdogs.
A ved aj co cakas za notebook za 12 000,- na hry urcite neni.
Ak by si si chcel aspon trosku uzit hry aby ti ako-tak plynulo isly tak musis tam mat MINIMUM geforce 850.

• Jde li o GT820, určené na kancelárské účely, bych ty hry ani nezkousel.
• Na hry, je zapotreby, GK s počátečnym označením GTX, kupríkladu, jako minimum na zakladní hraní bych označil GTX850 (pokud mozno verzi DDR5), pod vykon této, nemá cenu NTB alespon na mensí hry kupovat.