Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nainstalovat novou grafickou kartu

Vážení, lama se opět hlásí. Předem děkuji za váš čas. Problém se jmenuje výměna jedné grafické karty za jinou.

1/ Odinstaloval jsem ovladače jedné karty (MSI nVidia, AGP, připojená přes VGA kabel k LCD)
2/ Vyměnil jsem kartu v počítači (Matrox P650, AGP, přes DVI kabel)
3/ Spustil jsem počítač a Windows naběhly, ale těsně před tím, než se ukázala plocha, LCD zčernalo - žádný signál)
4/ Vrátil jsem znovu původní kartu MSI a pokusil se nainstalovat ovladače Matroxu, ale ten nenašel žádný HW, takže z toho sešlo)
5/ Nainstaloval jsem zpět ovladače MSI, hledal v návodu instalace Matroxu a na webu, ale zatím nic. Obracím se na vás, protože doufám, že tady dostanu odpověď poměrně rychle. Mám pocit, že je to nějaká triviální chyba. Samozřejmě můžu upřesnit všechny detaily.

Ano, ako uz si na to spravne prisiel, F8 a VGA mod, alebo prehodit monitor do druheho vystupu alebo cez analog (cez redukciu na DVI-I :). Ked zmizne obraz pri starte Win tak to znamena jedine - v tych Win je nejaky ovladac ktory rozpoznal tu kartu a kedze Win aj ovladace pisu sami dementi co si myslia ze vsetko sa ma robit automaticky a ze uzivatel je debil, tak sa ti tam ten (nikto nevie aky) ovladac sam iniciativne nacpal a samozrejme obraz automaticky prepol na iny vystup :-)

No, když už jsi tady, možná bys mi poradil s jiným hnusem od Microsoftu. Matrox vyžadoval instalaci NET Framework v. 1, aby mohl spustit Matrox Desktop. Což se stalo ,ale nevím, zda bych neměl instalovat vyšší verzi Frameworku(kvůli bezpečnosti?), ovšem nevím, jestli Matrox nebude závislý na té nižší verzi a nepřestane třeba fungovat. Taky mě štve ta ikonka přihlášení uživatele na účet, kterou teď musím odkliknout - nedá se to nějak nastavit, aby se to odkliklo samo? Uživatel stejně zůstane jen jeden..

Vyssii framework by mal obsahovat aj tie nizsie, ale nie som si isty, ak chce len v.1 tak tam daj len v.1 (tusim 1.1 ci aka bola posledna jednicka). Nejde ani tak o bezpecnost on to tusim MS furt rozsiruje o nejake nove nezmysly v novych verziach.

Prihlasovanie sa da nastavit, niekde v ovl.paneloch tusim pri uctoch alebo niekde tam je ze zjednodusene prepinanie a prihlasenie uzivatelov (to mas teraz nastavene ked len klikas) a potom tam je niekde ze stale prihlasit pouzivatela X. Mozno je to priamo bvo vlastnostiach toho pouzivatelskeho konta, zhlavy neviem presne kde a nemam teraz pustene XP, ale je to tam.