Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neplatná licence win 7

Zdravím, potýkám se s problémem, kdy mi při spuštění vyskakuje hláška, ze nuj systém není pravý. Dostal jsem licenci ke koupenemu ntb minuly rok. Dělal jsem vše podle návodu na netu avšak marně. Co s tím mám prosím dělat? Jedná se o win7 home premium

Pokud nelze aktivovat systém běžným způsobem, tak v případě předinstalovaného systému doporučím obrátit se na jeho dodavatele. Pokud se jedná o samostatně zakoupenou "krabicovou" verzi systému Windows, doporučím Vám kontaktovat MS zákaznickou podporu, neboť k objasnění příčiny potíží může být třeba zkontrolovat údaje. Volat služby zákazníkům - tel.: 841 300 300, Po-Pá 9.00 - 18.00 hod. Hovor bude účtován podle tarifu Vašeho operátora za volání na pevné linky v rámci ČR.