Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjistit komu patří telefonní číslo.

Přišel mi spam:

Dobrý den,
jmenuji se Petr Hassl a jsem tvůrcem projektu www.zjistitkdovolal.cz
Volají Vám často neznámá čísla a chcete vědět kdo Vám volá?....

Odpověděl jsem, že podobné stránky už nějakou dobu fungují, a zeptal jsem se, co ty jeho ve srovnání s nimi přinesou podnětného.

Ještě jsem zapomněl napsat, že ty stránky fungují na principu komentářů co tam o těch číslech napíší ti jimž se volalo a že není moudré, aby se takové informace zbytečně drobily mezi více stránek, že by spíš měly být soustředěny na jednom místě.

Ale má odpověď se mi vrátila jako nedoručitelná.
Takže tenhle pán je pro mne nedůvěryhodný (správněji důvěry nehodný) a jeho případné další spamy budu rovnou mazat.
Máte s ním jiné zkušenosti, abych mu nekřivdil?

A co po tebe chcel? Spam sa vzdy len ignoruje a maze :) Teraz si mu to este aj zdarma zaindexoval na google :-)
P.S. ked to je len web kde ludia napisu cislo a kto volal, tak nemuis riesit kto to prevadzkuje, je to fuk.

P.S. jeden z komentarov tam

Je to moje číslo. Volám sám sobě a pořád je obsazeno, neskutečné!

:-D (ani som nevedel ze sa da ojebat CLIP)