Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam problem s mobilom presne s androidom.

Prosím kto vie ako to opraviť. Mam telefon Lenovo a536 a pytal aktualizaciu. Tak som dal aktualizovať firmweare. Všetko išlo v pohode ale keď sa mal inštalovať tak vypísal chybu. Teraz keď ho zapnem tak najprv sa načíta úvodna obrazovka a po chvili sa reštartuje a zapne sa recovery mod. A skušal som aj vymazať data ale aj tak nejde stale sa reštartuje a keď sa zapne recovery mod tak vypíše "žiaden príkaz". A teraz neviem ako alebo odkiaľ stiahnuť android pre môj telefón. Ešte raz pripomínam mam Lenovo a536.

Resp.
http://www.recovery-mode.com/android/lenovo-a536.h tml

Turn off the device
Press and hold Volume UP key + Power Key
Release all key when you see Android System Recovery mode
Use Volume down to scroll and Volume Up key to confirm

Hard reset Lenovo A536

In Recovery Mode select wipe data / factory reset
press Power key to confirm
select Yes — delete all user data, press Power key to confirm
select Reboot system now to finish hard reset

Ked toto nejde tak si budes muset zohnat original firmware a naflashovat to utilitou ktora spolupracuje s tym recovery modom. Ked to nepojde vygooglit tak budes muset servis nech to preflashuju oni.