Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce 6pin pcie na 8pin

Dobrý den, koupil jjsem si novou grafiku msi Gtx 970. Byla u ní redukce 6pin na 8pin ale byl redukci vylomen 1 zoubek. Karta po zapojení funguje, ale nevím jestli to je dobře. V pondělí koupím asi novou redukci. Může se do te doby něco pokazit? Děkuji

Já nic nezlomil, bylo to už v original balení ... ale nebudu kvuli tomu vse odesilat zpět když je to kabel za 89 kč ... vlastne na té 6 pinové straně je 6 tech direk na ty zoubky... já to předtím napsal asi špatně, no a 1 uplne nalevo chybi a je tam jenom dirka ale prazdna bez toho kam by ten zoubek zajel