Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu ovládat počítač, monitor hlásí "Mimo rozsah"

V NVIDA ovládacím panelu jsem změnil v kolonce "Upravit rozlišení" obnovovací frekvenci z 60 na tuším 70, pak zčernal obraz a monitor hlásí "mimo rozsah". Restart nepomohl, teď jsem v nouzovém režimu, ale nevím, jak tu ten control panel spustit. Kliknutím pravým na plochu, tak jak jsem to udělal minule, to nejde a v programech jsem ho taky nikde nenašel.

V tom nouzovém režimu kliknout kdekoliv na ploše pravou myší a v nastavení rozlišení to opravit. Podivné je,že se to neopravilo samo,většinou do půl minuty to skočí vždy zpět,když je to špatně.

Tak v nouzovém režimu dej odinstalovat ovladač grafické karty,restartuj a v normálním režimu by to mělo jet na nějaký původní základní ovladač.Samozřejmě pak nainstalovat ovladač grafiky z média dodaného ke grafice a NIC nekouzlit.

Co to je připojení přes vzdálenou plochu? Jinak jsem ovladače teda v nouzovém režimu odinstaloval skrz appwiz.cpl, pak mě to vyzvalo k restartování, to jsem udělal (zapnul se znovu nouzový režim) a nainstaloval jsem ovladač znovu. Pak jsem PC opět restartovat a stejný problém - "mimo rozsah"

appwiz jsem našel na netu, ještě, než jsem si přečetl tvůj příspěvek. Ovladač jsem pak odstranil tak jak jsi psal, restartoval do normálního režimu, který fungoval, stáhl ovladač a po jejho instalaci a restartu PC mi to opět hlásí "mimo rozsah"

I po kompletní odinstalaci ovladačů, tak, že po nich v pc nezůstalo ani památky a jejich následném nainstalování mi monitor stejně zase začal psát "mimo rozsah". Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem při startu PC zmáčk F8 a dal windows spustit v rozlišení 640x480. V nastavení frekvence už bylo 60, nicméně po dalším restartu už je to v pohodě.