Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 rozhraní

Zdravím, prosím o pomoc. Od dnešního dne mám windows 10, ale instalací se mi něak rozhodilo rozhraní. Monitor mám ve Full HD, ale když se podíváte na foto, tak ikony a písmo jsou strašně malý. Ikdyž dám zvětšit v "přizpůsobení displeje", tak třeba ve hrách jsou ikonky a písmo strašně malý. Nevíte jak na to? Popis ikon je zvětšen, ale celkově je to menší než jak to bylo na win 8.1

vilda98.rajce.idnes.cz

Tak už jsem přišel jak na to. Kdyby měl někdo stejnej problém, tak v Přizbůsobení displeje si všechno zvěčíte, ikony zmenšíte manuálně, ale v těch hrách si to musíte přenastavit ručně v nastavení. Měl jsem tam nastavení pro malé monitory. Sice je stejně všechno velký jako pro seniory, ale je to o zvyku.