Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 tlačítko start

Zdravím, nemáte někdo taky takový blbý problém s tlačítkem start ve win 10? Já na něj kliknu jednou, problikne mi ta nabídka (která se normálně otevře když start normálně funguje) vlevo nahoře a hned zmizí. Takhle kliknu třeba 10x a ona vždy problikne vlevo nahoře. Nakonec po dalších x pokusech se teda otevře ta nabídka nakonec normálně tam kde má, ale musim klikat jak debil a čekat až se to uráčí se otevřít normálně, má někdo podobný problém nebo je to prostě ještě tím, že win 10 jsou nový a zabugovaný? Taky mi často jen tak problikává dolní lišta. Není to nijak často, ale třeba když dám vysypat koš, tak dole probliknou programy přichycené na lištu. Jsou to blbosti, ale sakra docela mě to vadí :D.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Tento problém u Nabídky start jsem vyřešil tím, že jsem zrušil dlaždice i Nabídku start z Win 10 tím, že jsem si nainstaloval IObit Start menu 8 - je zdarma a česky. Dá se stáhnout třeba tady download. Sice mi to změní vzhled Nabídky start - dokonce se dá i nastavit podle mých potřeb, ale za ten klid v duši to stojí. 8-)