Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak levne vymenit v netbooku komponentu LS-7074P ?

Jedna se netbook ACER ASPIRE ONE 722 a komponenta pro pripojeni HDD pod oznacenim LS-7074P - kabel byl z vyroby na strane k hdd zajisten pouze lepici paskou, prestoze komponenta ma ocividne otvory pro sroubky a na druhe strane u desky je uchyceni mnohem stabilnejsi, prestoze tam k pohybu tak moc nedochazi. Vzhledem k obcasne nutnosti menit HDD doslo samozrejme k zlomeni kabelu na strane u HDD, tak jak jsem hned co jsem tu lepici pasku videl, predpokladal uz davno. Potrebuji ziskat tuto komponentu, vymenu/nasazeni zlvadnu. Nejde mi pouze o zlomeny kabel, ten bych v domacich podminkach prepajet nedovedl, ale o celou smontovanou soucastku pro pripojeni HDD. Nebo bude vyhodnejsi kabel dat nekam prepajet? Hledam rentabilni opravu.

Dekuji za rady.

No to jo, ale za ty prachy mam pomalu novej (pouzitej) notas.. Nedokazu to, protoze jsem zkousel jiz neco jineho a nedopadlo to dobre. Zkusit to muzu, ta soucastka je vyndana ven, takze nic jineho by se poskodit nemelo, ale radeji bych za rozumne penize koupil v celku. Ale rozumne penize odpovidajici zbytkove cene po odprodani ostatnich komponent a ne takove prepalene ceny.

Ja pajet proste neumim, minule se mi rozteklo vse kolem (plasty) jen ty konektory na telefonu se mi napajet nepodarilo. Na ebay jsem se dival, ale drahe a vetsinou i dlouha doba odeslani, ale ok, uz jsem asi jinde nasel, pokud mi to dotycny opravdu posle. Takze dik.