Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bad system config info

vzdy mi naskoci pri loadovani windowsu modra smrt nepomohlo nic nasiel som navod s upravou truncatmemory a numproc cez prikazovy riadok ale tieto dva prikazy moj pc nepozna nevem ako to opravit nejake navrhy ?

System config je systemová část registru.

Nastartuj přes F8 a vyber posledni funkcni konfigurace. Pokud to nepomuze, pak
nastartuj do recovery console (nabootováním z CD/DVD) a spust nasledujici prikazy

delete c:\windows\system32\config\system
copy c:\windows\repair\system c:\windows\system32\config\system