Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký telefon se vyplatí koupit?

Ahoj všem chtěl bych se zeptat jakej telefon je podle vás nejlepší
mám na výběr , bud si koupim samsung galaxy S6 enge a nebo klasický Samsung galaxy s6 ted nevim jakej je znich lepší,
nebo si můžu koupit iphone 6 a nebo iphone 6 +
a další varianta je nový HTC one m9
tak co byste mi nabídli ano od telefonu očekávam jen to nejlepší a to nejlepší je kvalita fotek kvalita kamery natáčení atd nějaké ty hry atd filmy nějakej dobrej stroj prostě děkuju všem :). Důležitý samozřejmě jsou kvalita fotek a natáčení ve full hd prý s6 umí už i 4k při 60 fps :-) vůbec nevim pořád se rozhoduju co budee nejlepší abych potom nelitoval oni ty telefony ani nejsou levný, takže bych nerad dal třeba 16 000 korun za telefon u kterýho samozřejmě spokojenej nebudu, ale zalíbila se mi tak S6 Enge tam prý ten fotak je slušný a ne jen fotak ale je tam vysoký rozlišení pěkný barvy atd :)

od telefonu očekávam jen to nejlepší a to nejlepší je kvalita fotek kvalita kamery natáčení atd nějaké ty hry atd filmy nějakej dobrej stroj

• Ulà, je se podle recenzi divam hlavne, na kvalitu a moznost prijmu signalu jak rychlost prenosu kuprikladu, od ceho ten telefon také je, z ceho vypliva, ze hledas tablet :-)
• Zakladni otazka je, jaky <mOS> jsi predstavujes, nebo jaky <OS> preferujes, jelikoz na jeho zaklade bude cela funkce a moznosti telefonu.
Zakladni jsou "Android", "IOS", "WPhone".

Nojo tak je Ios a android žejo
Iosi maj iphony a jinak klasika android
toje celkem kupodivu jedno chci dobrej kvalitní fotak a dobrou kameru abych měl z toho telefonu i zážitek, takže mě docela zaujala S6 enge, četl jsem takové ty recenze na heurice že iphony má jednu výhodu což je ten ios neseká se nic ale zase je to prý jen předražený a žádnej výkon vůbec nevim

Pokud chceš kvalitní fota, videa, kravnky a hry, tak android/WP. Pokud chceš, aby ti mobil vydržel i dýl jak rok dva, se stabilním výkonem, rychlý telefom, systém vše ok i po 2-5letech používání, s horším foťákem než třeba S6 a S6enge tak jedině iphone. Já sám měl 4, 5ku a teď 6. Nemůžu si vynachválit, ten telefon je prostě bezesporu TOP mezi všema, měl jsem ještě dřív symbian, android i WP. S něma se nemůže rovnat, kvalita, rychlost, pro moje potřeby převyšuje ostatní, potřebuju extra rychlý a spolehlivý mobil se systémem, který nebude dělat zle. Ta kompatibilita se vším je tam úžasná, v Androidu to tak nefunguje. :-) ale iphone 6 má supr foták, iphone 6 plus je lepší jen v tom foťáku, ale zas je to velká kráva. Pokud ti velký telefony nevadí, tak iph6+, pokud chceš něco normálního tak iph6 :-) možná si budeš zvykat, ale za mě top (y).
Přeju pevné nervy a dobrý výběr :)

Z hlediska výkonu nebudete mít problém ani s jedním zařízením.
O tom, že Huawei vyrábí kvalitní smarty není pochyb, má i své vlastní procesory. Navíc jak prodejní čísla, tak skutečnost, že se o Huawei píše v souvislosti s tím, že by měl vyrobit nový Note to jen potvrzují.
Jen je potřeba vědět, že Huawei nabízí jinak pojmuté uživatelské prostředí (EMUI 3.x). Mě osobně se líbí víc, přijde mi přehlednější atd., ale na druhou stranu jste zvyklý na něco jiného.
Osobně doporučuji si na prodejně model vyzkoušet a po té se rozhodnout.
Jinak na 2.9.2015 je plánováno představení novinek právě od Huawei. Navíc tento výrobce sponzoruje zajímavou akci, kterou garantuje skupina profifotografů - j doporučuji vyzoušet.

Pedes

Dobrý den problém je že my tu prodejny nemáme a to Ani unás v Aši jako jsou tu ale takový telefony se tam asi neprodávajale do note 4 nemám chodit nebo co tedy vybrat ? díky :) Note 4 nebo ten huawei za 15 000 kč? díky ale prý Note 4 má lepší obraz vůbec fakt nevim :/

...od telefonu očekávám jen to nejlepší a to nejlepší je kvalita fotek kvalita kamery natáčení atd...

IMHO v mobilu je focení a případné natáčení videa vždy určitý kompromis. Tak je otázka, co a kde vlastně chceš fotit a natáčet a co s tím pak chceš dělat. Pokud skutečně chceš a potřebuješ kvalitu, tak by pro tebe bylo možná vhodnější pouvažovat, jestli si nekoupit raději digifoťák a kameru a ten mobil jen nějaký obyčejný.