Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze zrušit ikonu na stažení Windows 10?

Lze nějak zrušit ikona na stažení Windows 10 (čtvereček) na dolní liště vpravo? Už jsem si W10 vyzkoušel a vrátil jsem se za 2 dny zpátky k W7. Není to ještě úplně dotažený systém...a ještě nějaký čas počkám. Ale stále mě otravuje ta ikona, stále to chce upgradovat, stahovat v rámci aktualizací, atd. Je nějaká možnost se toho zbavit? Díky

Musíš si trochu zasrat systém, aby ses vyrovnal průměru... :-D
Hodně lidí má pocit, že posraný systém se sám opraví upgradem na Windows 10.

a teď uvažuj adminsky: taková aplikace někde je a chce se někdy spustit. je to medvěd a má svůj brloh a ty máš svůj cíl. to je strašlivě důležitý. kde by tak se mohl spustit? jako doplněk prohlížeče, v registry v runs, v runs once, jako driver? když se koukneš na požadavky na stránce- kde šalamounsky nejsou v podstatě žádné požadavky ti musí docvaknout že to je job. odjebneš a zrasíš právem admina soubory. proč bych se s tím měl srát? ntoskrnl je tady pro mně, ne pro nikoho jinýho. chci ti jen říct, že update, aplikace, cokoliv nemá šanci na jakýkoliv nápad nějak otravovat.

Jo, také jsem s tím hodinu bojoval..

Ta aktualizace (KB3035583), která to má na svědomí, v systému už nebyla, tak jsem ji odinstalovat nemohl. Ale ikonka tam byla

1. vypnul jsem GWX v plánovaných úlohách, Microsoft, Windows, Setup (co šlo, něco ne, že nemám oprávnění..)
2. smazal jsem natvrdo všechno s "GWX" s Windows/System32, Windows/Sysnative, možná ještě někde. Tohle je mimořádně otravné, protože je nutno měnit práva k souborům, nešlo mi to normálně ani z liveCD
3. dal jsem vyhledat aktualizace, zase to našlo tu KB3035583, takže jsem ji dal skrýt, aby už neotravovala.

Ve WU už mám poznámku, že aktualizace na W10 je připravena.

A to jsem obnovil W7 do stavu PŘED aktualizací na W10, kdy ještě W10 se ani nezačalo stahovat..

V registrech jsem to našel jen do této větve = [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Wi ndows - dále už tam žádné GWX nebylo...Nicméně stáhl jsem si tu registrační položku, spustil a je to v pohodě, už se nic nezobrazuje...Díky!

stále to chce upgradovat, stahovat v rámci aktualizací, atd.

Chceš říct, že se to objevuje i když zakážeš aktualizace?
Možná by v Centru akcí ve Windows stačilo zakázat zobrazování zpráv o Windows Update.