Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podivný stav foťáku v mobilu

Nějak podivně mi funguje foťák v Siemensu S65:
- fotky jsou totálně do zelena, jako kdyby byly jen snímané v zeleném kanálu a ještě k tomu přeexponované.
- Někdy jindy to ukazuje Vyskytla se chyba - při pokusu spustit aplikaci Kamera.
- Někdy jindy foťák fotí normálně.

Co s tím? Chci aby foťák fungoval nadále na 100%. Telefon už není v záruce. Dřív se tento problém nevyskytoval.

Zaprvé chci pochválit výběr telefonu, nic lepšího jsem zatím za ty roky neměl, a to že jich bylo. Bohužel bych ale sázel na problém technického rázu, přeci jenom má telefon už svoje odpracováno. Těžko říct, zda se pouštět do opravy...