Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na výšku i hraní

Zdravím,
určitě tu o to píše dost lidí, ale chtěl bych se zeptat, jestli by mi mohl někdo pomoct výběrem notebooku. Jde o to, že jdu letos na vysokou a rád bych si koupil nový noťas. Cena do 15 tisíc, ne moc těžký, abych ho mohl přenášet a nezkřivil si kvůli tomu záda. Taky abych si na něm mohl sem tam zahrát i nějake novější tituly v HD rozlišení (pokud možno 1080p nebo 1600x900 na filmy) aspoň na středních detailech, RAM minimálně 8GB. Můj současný už třeba neutáhne AC:Unity ani na nejmenší rozlišení s minimálními detaily.

Budu vděčný za odkazy :)

Předem díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

A já napsal snad něco jiného?. Ano máš pravdu, na takovém ntb se dají zahrát nějaké lepší hry na medium atp, ale není to eno nuno. Já mám doma ntb za 25k, před 6 lety tolik stál. Rozjedu tam NFS most wanted na vyšší detajly ale o Lolku i na nejnižších si můžu nechat zdát, proto mám taky stolní PC. Kdybych si pořizoval ntb, hry by byly to poslední, na co bych myslel.

No jo, ty nezkažené představy, vysoká není střední, hodně lidí vyletí v prvním semestru, protože si to nechtějí přiznat i když je starší upozorňují, já na tom byl stejně, první vysokou pro mě bylo ČVUT, po semestru mě to semlelo a nazdar, teď už si dávám pozor. Když budeš mít hodinu času, půjdeš se najíst, vyčistit si hlavu na vzduch a potom si budeš opakovat, co se dělo na následující přednášce minule, abys byl v obraze, protože jak máš někde drobnou mezeru, začnou do tebe hučet tuny navazujících informací a jsi v háji. Představu o spoustě volna jsem měl taky, nakonec vypadá den studenta asi takhle: vstát, do školy, poslouchat, snažit se nezbláznit, poslouchat, oběd, poslouchat, opakovat si, poslouchat, jet domů, řešit, co bude další den a psát dlouhodobější práce, spát.