Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" židle k PC

Ahoj , už delší dobu plánuji že si koupím novou židli k PC . Bohužel nemám tolik finančních prostředků nato abych si mohl dovolit kupovat židli za 6000 . Proto váš žádám o doporučení židle do 3000 která je nějak podobná DX racer , aby měla třeba podpěru hlavy atd . Děkuji

Kožené bych nechtěl ani zadarmo, jedině mikrovlákno. Zkus se inspirovat tímhle mým popisem při hledání křesla k PC. To moje křeslo bylo sice výrazně dražší, než požaduješ (přes 5 000,-), ale těch uvedených zásad bych se držel (pozor na nosnost). Nejdůležitější je fakt osobní vyzkoušení, z obrázku nepoznáš, jak je židle (ne)pohodlná. A třeba narazíš i na nějakou židli, kterou ani na internetu nenajdeš, jak se to stalo mě.

Rad som zabludil do Sconto nabytku v Trnave a na moje pocudovanie tam mali dost rozsiahly vyber otacacich stoliciek a aj roznych variant stoliciek racer, aj sa mi vtedy jedna takato racer dost pozdavala a stala prave 100€, mal som pokusenie vtedy ju kupit ale pretoze som stolicku uz mal tak som od toho nakoniec upustil. Na web nema cenu pozerat pretoze to co tam maju je znacne neaktualne a kopu stoliciek co mali na predajni na webe vobec nemaju, takze odporucam zajst osobne a popozerat a vyskusat na mieste.