Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatazena RAM

Caute momentalne ak mam vypnute vsetky programy, aj prehliadace, ukazuje mi vyuzitie 1 GB ram. Neviete cim to moze byt? Viem ze windows 64bit zabera RAM na fungovanie, ale nie je to vela? z 3gb su takto vyuzitelne iba 2

1GB je minimum pre OS, tak asi kolko bude brat OS když mám odstavené všetky procesy okrem systémových? pre 64 bitový je to normálne