Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o kontrolu herní sestavy nové generace

Zdravím.
Já už svou sestavu doma mám, ale před nedávnem se k nám dostaly nové procesory a základní desky podporujcí ddr4, tak jsem zkusil složit něco jako herní stroj budoucí generace a dávám ho sem odborníkům na kontrolu.
Pár sestav sem již složil, ale je mnoho znalejších tak pro jistotu.
Předem děkuji za každou pomoc, úpravu nebo připomínku.

http://www.czc.cz/0kn1d5dc86gk5bdlikbh8tgdh8/sezna m

Klidně zde můžete vést otevřenou diskuzi co by jste udělali jinak a proč, rád se přiučím.

Když rád skládáš, tak si nejprve ujasni a to je priorita, k čemu bude PC sloužit, je asi zbytečné cpát jen do herní 16GB pamětí a navíc 4x4GB.
Nebudou to mrtvé prachy?
Pokud taktovat, tak opět jak dalece a podle toho vybírat desku, chladič.
G.karta opět dle monitoru/rozlišení asi je zbytečné pro jeden FullHD kupovat kartu za "dvacetník".
Na závěr, naučit se počítat přibližnou spotřebu sestavy a podle toho vybírat vhodný zdroj.

Ten taktovací procesor je tam jen protože je to nová serie skylake a jiný jsem nenašel, chtěl jsem ať je počítač postavěn na nových procesorech. Taktovat se určitě nebude a 16gb je tam kvůli občasné práci s videem, ale si by bylo vhodnější tam dát 2x8 bg, doporučil by jste mi něco ?
Spotřebu bych si rád spočítal, ale málokdy najdu jakou spotřebu má gk ikdyž to je má hloupost, stačí to dohledat na googlu.
A k té grafice máte pravdu neuvědomil jsem si to sestava by byla určitě na jeden full HD monitor, tak jakou gk by jste doporučil aby se nezadýchala i u nejnáročnějších her na max ?

Moc děkuji za rady, určitě si je vezmu k srdci, skládání sestav mě baví a jednou bych se chtěl něčím podobným "živit" Takže budu moc rád za každou další radu.