Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spadnutí PC a reinstalu winů nefunguje GK

Ahojte,
Mám problém při zapnutí hry(koupené) se mi sekl PC(zvuk a ani alt+f4 nefungovalo) tak jsem pc resetoval(natvrdo) a nešel poté spustit systém, vždy po načtení loga winů se objevila jen černá obrazovka a PC šlo do idle módu.Přeinstaloval tedy systém avšak zde je problém
stále mi to dělá.Po nainstalování GK ovladačů se při startu zapíná GK je slyšet atd. ale po načtení loga win7 se přepne celý PC do idle a tváří se jako by nic(černá obrazovka ale svítí ne že by se vypl monitor) windowsi mám ofiko.Jsem tedy nucen mít pc jen s chipsetem avšak kabel mám strčen do GK jinak by nešel monitor :D Ví někdo co s tím zkoušel sem všechny možné ovladače(na cd co byly ke kartě,starší z netu i nejnovější ale výsledek = 0 ) i jsem zkoušel pustit to v malém rozlišení(přes F8).GK Gygabite HD6870 1GB Děkuji předem za radu.

mas graficku kartu aktivovanu v biose?

OS = win 10?

,, v Biose bych nastavil primární grafiku na integrovanou (tj. i přehodil kabel), bootnul bych winy, odinstaloval drivery k Ati(je na to cleaner), reboot, přehodit v Biosu na Ati (i kabel, boot winy. Naběhne => install drivers. Hned po installu znemožnit update graphic drivers (pro win10 je na to utilitka, samotné nastavení v device manageru nestačí)