Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 25k ?

Zdravím, chtěl bych nový pc, ale jak všichni tvrdí tak je prý lepší si ho sám postavit že za menší cenu větší výkon než u značkového PC proto jsem se obrátil zde na Vás, chtěl převážně na hry a surfování po netu. Položky by byly nejlepší z czc.cz kde bych si PC nechal sestavit děkuji:).
Cena 25 000 max s OS.

• To asi pisete s bratrem co, ze se vyskytujes s dvema NICKY..?
TiP~Puzij vyhledavani zde na poradne, kde sestav za 25K je tam okolo deseti jen za posledni mesic ;-)
Vyhledavani : s

• Pro lespí konfort radēji <600W>, zpravidla se pridava 'minimalne' 25% z maximálního vykonu, kde se lehce dostaneme na <600W>, uz jen z duvodu, ze ten zdroj nemusi jet na 100% kde kuprikladu pri ruzném stupni zateze muze mit rozdílnou stabilitu na vētvych 3.3V, 5V a 12V, s dopadem na teplotu samotného zdroje počítaje.

• Ten tvuj uvedeny je 80+ BRONZE, pana Jezka 80+ GOLD (jestli teda vis co to znamena), dokonce certifikovany <SLI>, kde muzeme pocitat s dobrou stabilitou vetvy.
• Nepocitaje ze ten 620W je nekdy z roku 2011 zaruka "3 Roky" od pana Jezka "5 let", hlane ze usetrena tisicovka co?