Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladič na procesor

Chcel som miesto boxovaného chladiča dať chladič Zalman CNPS 10 X EXTREME ktorý som mal už dávnejšie doma. No po spustení PC mi PC vypínalo krátko po zapnutí takmer okamžite .Ventilátor sa rozbehol...( v PC mám grafickú kartu Sapphire Radeon R7 360 ) Mám tušenie, že príčinou môže byť slabý zdroj Fortron 500 W. Prosím o vysvetlenie.

To je. Ak sa chces pohnut z miesta:
1) test zdroja - pozicat si iny kus
2) nasadit poriadne chladic - overit si ze je pasiv pevne (a spravne) uchyteny a ze pasta nevyteka tam kam nema.

ledva som ho tam dal..

Chladic montujes s maticnou doskou na stole a nie priamo v case, ze?