Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Do 10 000kč

Dobrý den, sháním PC sestavu, mé požadavky: Aby to rozjelo War Thunder alespoň na střední detaily, World of Tanks nízké na 35Fps min; a třeba GTA IV. Díky za návrhy. Nejlépe ASUS, HP

čiže chceš krabicu a OS za 10K? OS sám stojí 2K6 a čo chceš za zvyšných 7K4? však to nepostačuje ani na 3/4 komponentov, jedine kdyby jsi si kouil uplnou plečku.

Pokud myslíte, že GT720 bude stačit na WoT bez dropů, tak si to kupte.

V případě normálního rozlišení (monitor novější 15 let) je tohle na hry nepoužitelné.

Doporučuji jednu ze tří variant:
- nechat starý počítač, pokud stačí
- našetřit dalších minimálně 5 tisíc
- použít některé komponenty (třeba bedna, HDD...) ze starého počítače a tím ušetřit - nutno vypsat, aby bylo možno poradit, co lze nechat

Poslední varianta je asi nejlepší, ovšem počítá s tím, že umíte/máte někoho, kdo umí složit PC.

Značkové PC jako tohle jsou obvykle koncipované jako levné kancelářské stroje do firmy, kde na tom sekretářka bude psát ve wordu, vyřizovat maily a možná v polední pauze hrát karty. Ne na náročné a navíc špatně optimalizované hry hrané navíc ještě po síti.

11 192 Kč

Za předpokladu, že HDD i DVD jsou SATA, což my nevíme.

http://www.czc.cz/seasonic-energy-knight-ss-400et- 400w/105971/produkt
produkt
http://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-8gb-2x4g b-ddr3-1600-cl9/101084/produkt
http://www.czc.cz/amd-vishera-fx-6300/116668/produ kt
http://www.czc.cz/sapphire-r7-360-2g-d5-2gb/174054 /produkt

Ušetřit by šlo ještě na RAM, buď koupit jen 4GB, nebo použít ty staré, pokud jsou DDR3 (Ty jsou za 1200, při použití starých jsme na limitu).

Na integrované grafárně si nic nezahraješ. Rozdíl v herním výkonu grafického čipu mezi Pentiem a i3 je zanedbatelný, oboje to je slabota.
Můžeš taky zvolit AMD platformu, ale vzal jsem Intel kvůli vyššímu výkonu na jádro pro WOT.
Bedny jsou i levnější, ale tahle je jedna z nelepších mezi levnými. Navíc má v ceně dva větráky.

Tady je upravenej seznam bez HDD s lepší grafikou:
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_2NUH012L7K01 1T2E011TEV012JNX01343K01

Tak si nekupuj nic a ušetříš deset litrů. Kup si pár hliněných kuliček, někde venku na písku se zatoč na patě, udělej důlek a cvrnkej si kuličky. To je taky hra a dokonce můžeš pozvat další hráče na multiplayer.

Když se ti ta grafárna nelíbí, tak si prostě vyber nějakou levnější. Výkon klesá s cenou a často s nepřímou úměrou.

chcel si za 10 tisíc, máš za 9.881KČ, a ty chceš ešte levnejší? vážne, tak si kup kalkulačku -.- už čakám že nekdo zde napíše že chce pretekať na 500KČ aute s odlomenou nápravov a poškodenou prevodouvkov tak že nevieš preradiť z jedničky -.- to je to isté, za menej ako 8K sa nekupujú už ani kancl PC, ne to herné.

Naprosto teoreticky víc oko opravdu nevidí. Problém je v tom, že by těch 25 FPS muselo být naprosto stabilních a během té vteřiny neklesat, což je v praxi neproveditelné a proto je hraní na 25 FPS málo.

Rozhodně to není proveditelné s nějakou rádobyherní grafikou za pár šupů v kombinaci s neoptimalizovanou multiplayer hrou.
Si někdy zahraj něco, co ti počítač zvládne na 25 FPS. Chvíli máš 25, chvíli 40 a chvíli 10. A právě těch 10 ti zabije hratelnost. Hlavně v multiplayeru.

tak si rovno kúp tohle vole:

GAINWARD 210 512MB DDR3

fakt nechápem čo si predstavuješ, ale za 9.881KČ ti tu padl návrh a ty chceš lacnejší -.- však za 8 tisíc sa bežne nekupuje už ani kancl.

kto prehana, vša ty sám si psal že ať si koupí kuličky vyhlbi jamku a pinka,... jinak skor to prehana on,...
jinak psal

Chci tu cenu srazit co nejníž

tak som mu ju srazil fakt co nejníž