Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o MB/grafiku, i nefunkcni, v Praze vecer

Pokud ma nekdo na vyhozeni motherboard, nebo grafickou kartu a mohl by mi ji nejaky vecer (krome stredy) v Praze venovat, tak bych ji docela uvital.

Potreboval bych si procvicit pajeni/odpajeni ruznych integracu a SMD, doma se mi nic vhodneho nevali a vyrabet si cvicne desticky a osazovat je koupenyma soucastkama je prilis pracna a draha zabava.

Predem dekuji.

Prima rada a jeste pred par lety by asi i fungovala ... Ted jakmile clovek neco odlozi, tak je to nebezpecny odpad a pod hrozbou naprosto nesmyslene pokuty si to nesmi nikdo jiny vzit a vyuzit znovu. Jsem takhle chtel kus plechu, proste nejde, ani zdarma, ani za penize, ani za nic, protoze ta "at ji UHNIJE" a kdyby to nekdo nabonzoval, tak likvidacni pokuta :( Zkousel jsem a neuspel.

Takze se ptam radsi tady, kde to jeste nebezpecny odpad neni a je sance se lidsky domluvit, nez zebrat ve sbernem dvore, takovouhle vec, kdyz ani obycejny blby kus (jakehokoli) plechu nejde a nejde a vlak prez to nejede a ani penize s tim nepohnou.

:-)

Gihad
• Zajdi si v Praze do nakého obchodu (lépe soukromnik), kde se zabyvaji informatikou HW, nebo naky PC servis, vetsinou maji takového materialu krabice, kde ti toho nabali kolik chces :-)
(lépe ke konci mesice, protoze na zacatku se vetsinou odvazi na recyklaci)