Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava PC do 25.000Kč

Dobrý den, chtěla bych požádat o návrh sestavy PC včetně monitoru do 25.000 Kč. PC bude určeno především pro herní využití, programy CAD - 2D projektování, okrajově 3D modelování. Výběr komponentů a sestavení na czc. Děkuji za návrhy.

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda-li má smysl do této sestavy pořídit místo navrhované 2GB grafické karty tuto 4GB s uváděnou vyšší rychlostí grafických pamětí vzhledem k navýšení ceny cca o tisíc korun. Jaký by tato výměna popř. měla vliv na chování sestavy při hraní on-line her jako jsou MMORPG atd. Děkuji :)
http://www.czc.cz/msi-r9-380-gaming-4g-4gb/174124/ produkt