Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 960, nebo 380?

Dobrý večer, chtěl bych se Vás zeptat, která z těchto grafik je lepší, čili výhody, nevýhody etc.

procesor mám 6600k
zdroj Seasonic 550W

Ale posílají - sám jsem desítky těch her aktivoval různým lidem. Jednou jsem dokonce pro kamaráda psal podpoře, protože si zapomněl ten poukaz v daném čase vyměnit za kód a podpora reagovala rychle a korektně, i když zamítavě, protože ten poukaz byl několik měsíců po platnosti.