Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win10 - vypnu monitor a okna si odskočí

Zdar,
tak se take pridavam do zastupu blaznu, co nainstalovali Windows 10, aby zjistili, ze je to snad jeste min funkcni nez Windows 8.

Spoustu problemu uz jsem vyresil, takze brzy budu znalec a vyhlaseny radce na Windows 10. :-D

Nicmene mam tu takovy problemek, kterej me brnka na nervy:

Jdu od pocitace, nechavam ho zapnuty a akorat vypnu monitor. Kdyz se vratim a monitor zase zapnu, tak vsechny programy, ktere predtim byly ruzne na plose nebo byly minimalizovane, najdu prichycene k horni hrane displeje bud ve zmensenem okne nebo okno zustane stejne velike, ale proste si ten program "odskocil" tak, ze je horni hrana programu prichycena k horni hrane displeje.

Stalo se to take nekomu jinemu a pripadne jestli se to da resit?

Snad je dotazu rozumet, kdyby ne, tak napiste a prsknu sem vsevysvetlujici printscreen.

Jenom se preptam, nikdo na to jeste na Windows 10 nenarazil?

Dost me ta zmena velikosti oken programu po vypnuti a zapnuti monitoru stve.

Mate nekdo grafickou kartu od Intelu? Jestli to nemuze byt tim, kdyz tu nikdo neodpovedel a asi to nikomu jinemu nedela. :-/

Vazne ne? Doted jsem myslel, ze vsichni.

Jdu od PC, vim, ze treba za hodinu zase k PC pujdu (a je jedno, jestli tam neco bezi nebo ne) a automaticky vypnu monitor. Pocitac samozrejme na hodinu nevypinam.