Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Striktní NAT u Ubisoft her

Ahoj lidi

Mám problém už delší dobu. Ubisoft hry mají špatné připojení k mému internetu, pořídil jsem si Router na wi-fi přes který se dají nastavit tzv. porty na určité hry. Když jsem tento způsob použil změna nenastala. Měl se objevit Open NAT, ale neustál svítí červený Strict NAT u každé hry, také jsem četl že to může být něco přes bránu firewall a právě nevim co s ní mám udělat abych se připojil kvalitně do her přes internet od ubisoftu. Prosím o radu, neskutečně by jste mi pomohli.

Ahoj, mám veřejnou IP a i přesto mám stáleproblém se striktním NATem, konkrétně jeto u Ghost Recon naPS4. Veřejnou IP jsemsi zřídilkvůli přicházejícím banům ze strany PS. Zkoušel jsem na routeru předávání portů, i DMZ,ale obojí bez úspěchu. Nejsem žádný IT Guru, ale ani úplná lama...

Jaka IP je uvedena v routri v sekcii status, na WAN strane? Ak je tam 192.168.cokolvek alebo 10.cokolvek.cokolvek.cokolvek, tak nemas verejnu IP.
Nastavil si si v routri port forwarding? Spravne porty ktore potrebuje ta hra, na spravnu lokalnu IP toho pocitaca.

P.S. a na test sa da na chvilu aj vypnut firewall vo win, aby sa vylucilo ze to blokuje on.
.. a ak mas nejaky antivir alebo iny podobny znefunkcnovac, tak to moze blokovat aj on. Odinstalit.