Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s G,H,BACKSPACE

Zdravím.Prosím Vás mám problém se 3-mi klávesy.Mám notebook HP-OMNIBOOK XE3L,operační systém Win xp-home.Stává se mi,že někdy nefungují klávesy G,H a BACKSPACE.Nemůžete mi poradit čím to může být způsobeno?Jinde mě bylo odpovězeno otázkou jestli to není nějaký vir.Ale jaký?Mám NOD32 a ADWARE 2007.Děkuji za pomoc.

Stejný problém jako původní tazatel jsem řešil právě teď. Po deseti letech.
Taky jsem říkal neco o drobcich a kave.
Stacilo v nastaveni systemu odebrat klávesnici a po dvojim restartu vse slo. Zdravím