Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava na hry do 25000Kč

Ahoj.
Známej chce mladýmu koupit toto http://www.czc.cz/lynx-grunex-progamer-2015_2/1752 01/produkt
Doporučte za ty peníze lepší komponenty.
Nechá si to poskládat na CZC.
Na systém WD Black 500GB
K tomu WD Blue 1TB WD10EZEX
Zbytek na Vás.
Bedna,zdroj,deska,cpu,chladič,ramky,grafika,os.
Našel jsem od M-Pola,ale z dubna 2015 - https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP011WQQ01 1XEX01188U0116NT012F0T011Y0R012I1X011O1X011Z2M011Y XO01

Děkuji Vám.

Dovolím si jen upozornit na "kvalitu" skládání navržených a objednaných sestav na CZC. Využil jsem jejich služeb pro sebe a známé již vícekrát,vždy bez problémů Ovšem poslední zakázka pro dceru, minulý měsíc, byla pecka. Zkřivený chladič na procesoru jezdil jako sáně a vůbec nedržel, HDD a DVD mechanika SATA konektory nezapojeny. Pro laika uživatele neřešitelný problém a východiskem zaslání zpět cestou reklamace, 30denní čekání navíc. Pro mě oprava zkřiveného chladiče, přepastování styčných ploch, nasazení. Zapojení SATA. Poté se PC bez problémů rozběhl. Následoval telefonický rozhovor na kontakt pro klienty CZC. Během hovoru se mě snažil zástupce klientského centra přesvědčit, že PC byl přezkoušen a odeslán v provozním stavu. Chladič se prohnul během přepravy. Bylo to tak komické, že jsem ve stejném duchu argumentoval i já a nezapojení SATA vysvětlil tím, že v case bylo zřejmě moc horko, nebo zima a tak se šly oba konektory provětrat. Obvykle přiložený protokol o přezkoušení PC chyběl, ale prý jen nebyl omylem přiložen. Také objednané rozdělení HDD na 2 oddíly nebylo provedeno. Zkrátka naskládaly objednané komponenty do skříně, to ano, ale víc už nic. Smutné na našem rozhovoru bylo také to, že i přes skutečnost, že zákazník nereklamuje produkt jako takový, ale pouze důrazně upozorňuje na lajdáckost a klesající kvalitu práce střediska CZC v Příbrami, nepadla na úrodnou půdu. U nich je vše prý OK. Donedávna jsem také věřil. Poslední případ mě probudil a proto všechny varuji alespoň takto.