Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TS3 Server - Chyba (Práva)

Zdravím,
Nechápu tuto chybovou hlášku, změnil jsem ikonu pro Server Admin a po aplikování permissions vyskočila tato chybová hláška: ts-p.png Pokud s tím má někdo zkušenost, byl bych velice rád za vaši odpověď.

Předem děkuji.

No, možná že toto nastavení nelze aplikovat na hlavního admina i když jsem nic nezměnil, a dal pouze Apply, vše je nastavené na Grant, ale i když nic nezměním v permissions, tak mě to cez apply nepustí, možná je to tak schválně.