Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PowerBanka

Dobrý den, chtěl bych si koupit nějakou power banku a vůbec si nevím rady. Cena by měla být do 500 korun. A právě nevím jestli si koupit 2600 mah nebo 5200 mah, chci nějakou která by mi aspoň na 1 plné nabití baterie vydržela. Nevím jestli by mi ta 2600 mah vystačila na to jedno nabití. Jo a telefon mám 2800mah, ještě doplním že taky trochu koukám na velikost protože chci spíš menší power banku která se mi v klidu vejde do kapsy a nebude mě tam obtěžovat. Děkuji za rady, kdyžtak mi prosím pošlete nějaký odkaz.

Pises, ze baterii mas 2800 a ches ji nabit powerbankou, ktera ma kapacitu 2600? Uz je to ti musi byt jasne, ze to nepujde.
Druha vec je, ze u PowerBanky se uvadi kapacita pri napeti clanku, ktere je nejakych 3,7V, ne pro 5V, kterým to nabijis.
A treti vec je, ze musis mit u powerbanky minimalne 30% a vic, jestli chces baterii nabit.

Dobrý den chci se zeptat, kterou powerbanku mám vybrat: https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514500600000 032OL&Search=power%20bank&SearchType=1 , https://www.tsbohemia.cz/omega-powerbank-8000mah-m ini-s-led-svitilnou-cerno-modra_d221889.html , https://www.mall.cz/power-bank/xiaomi-power-bank-1 0000-mah-ndy-02-an?v=836915&utm_source=heureka.cz& utm_medium=cse&utm_campaign=EE&utm_content=power-b ank&utm_term=836915#tabs , popřípadě mi kdyžtak pošlete odkaz na nějakou jinou power banku 10000mah do 600 korun víc za to dávat nemužu. Děkuju za rady

Já se spíš bojim aby to nemělo moc ampér a nezničilo mi to baterii u telefonu

Je to stejná obava, jako by ses bál, že když budeš pít z 20-litrové láhve, tak se utopíš.

Co se týká kapacity powerbanky, když budeš chtít naplnit půllitrovou nálev, tak ti kelímek, který má 3 deci tu flašku nenaplní. A to ještě musíš počítat s tím, že toho při nalévání část vybryndáš. Když chceš nabít nějakou baterii, potřebuješ, aby kapacita toho, z čeho ji nabíjíš byla minimálně o 1/3 vyšší