Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde odinstalovat

zdar, poradi prosim nekdo? nainstalovala se mi do PC nejaka aplikace. kdyz ji chci odinstalovat tak to nejde ani přes Uinstal(vubec se nenačte), ani přes ccleaner,revo uninstaler, ovladaci panely(odebrat program), proste nikde. nevite jak se toho zbavit?děkuju za rady

Ve Farm Frenzy bývali trojani,kdysi jsem to stahoval pro děti a po zjištění hned smazal.Zkus MBAM,AdwCleaner,SuperAntiSpyware.Nejlépe v nouzovém režimu.Vše nalezené dej smazat.Pokud je to stažené z Alawaru,mělo by to být snad čisté,o Uložto apod.bych si jistý nebyl.

když ti nejaky jiny instalator beží tak to nepusti odinstalovať dalšie, občas to bugne a aj po skončení instalatora toto vyskakuje, ale reštart zvykne pomôcť, po reštarte hned otvoriť ovládací panel, tam nájsť "odinstalovať aplikace" a dáš odinstalovať, ak stále bude písať že už nejaká prebieha otvor správcu úloh a ukonči procesi (samozrejme systémové ne) alebo jak již zde už nekdo psal, tak najdi umiestnenie tej aplikace a spusť odinstalator napriamo.

Co nevyřešíš?Zbavíš se té hry,jen tam možná z toho zůstane nějaká knihovna dll nebo zápis v registrech.Nemá se to,ale když uninstal nefunguje,tak je to lepší než to tam vše nechat.Pokud tam nebyl nějaký trojan nebo vir,nic se nestane.
Ten MBAM,AdwCleaner,SuperAntiSpyware jsi už zkoušel?

po restartu toho krámu si nastav normálně správce úloh - screen jsem dával.
nebo použij normálnější správce úloh, tipy jsi dostal. pochopitelně musíš v paměti zabít to, co ti vede do adresáře, který chceš smazat.
nebo tu hloupost odinstaluj v nouzovém režimu, tam nestartuje nic z "po spuštění" a cizí služby.
nesmyslné screeny, kde není vidět co přesně chceš smazat nebo odinstalovat, sem dávat nemusíš.

No ono to někdy není zase tak blbé,na těch českých odkazech si i méně technicky znalí jedinci přečtou,co to je vlastně za program a co to umí,případně se i dočtou o tom,zda je k mání v češtině.Když jim dáš odkaz přímo na stránku autora většinou v angličtině,hned další dotaz bude:A jak to mám stáhnout a co pak s tím mám udělat?
Protože některé lamy tam nenajdou ani tlačítko Download,případně Support,o následném postupu při instalaci a použití Google při neznalosti ani nemluvě.

nebo tu hloupost odinstaluj v nouzovém režimu, tam nestartuje nic z "po spuštění" a cizí služby.

to je pro případ, že neumíš číst ani neumíš zjistit, co ti běží v paměti.

zmínil bych ještě ověřit přístupová práva k adresáři, ale to začínající uživatele jen vyděsí. a uživatelé home windows jsou stejně v pr...

jinou možností je proto nabootovat z nezávislého cd, třeba výše zmíněný kaspersky, který obsahuje správce souborů.

- kdyby nešel spustit nouzák
- ani nabootování z nezávislého systému z cd/flashky,
- ani nemáš známého, který umí najít proces v paměti podle cesty na disk a odstřelit ho,
- je další možnost: vytáhnout disk, přidat do přes usb box nebo přímo do stoláku jako druhý hdd a smazat adresář/složku s tvým virem v tom 2.pc