Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 16 000

Zdravím, hledám kvalitní PC sestavu určenou pro hraní za 16 000 + monitor.

Pošlite mi, prosím vaše návrhy. Díky.

Můj návrh:

Skříň: AeroCool V2X, černá/modrá

MB: ASUS H81M-R - Intel H81

Zdroj: Fortron FSP460-60HCN, 460W

CPU: Intel Core i3-4170

Chladič CPU: Artic Cooling Freezer 7 Pro

Grafika: MSI N750Ti-2GD5/OCV1

RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB

HDD: WD Blue - 1TB

Monitor: ASUS VP228H - LED 22" FullHD

jedno horší než druhé, to si radeji počkaj na M-pola,... saphire grafika? radeji MSI nebo ASUS,... taky Kingston ramky nic moc, radeji cruical.

budem citovat M-pola (a kus to popolštím, lepšie to vyznie):

viac watty nie znamena lepsie vykon, lepsi zdroj