Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit PC

Zdravím, prosím Vás mám menší problém co s týče mého PC, jakmile mám zapojené všechny 4 RAMky do slotu tak BIOS Dvakrát pípne, CPU FAN a veškeré FAN se začnou točit ale na monitoru se ni neobjeví, klávesnice a myš nereaguje.
Jakmile oddělám jednu RAMku tudíž budu mít 3 RAMky tak PC začne fungovat ale hned jak naběhne OS tak po cca 10 sekundách pípne BIOS podruhé a vypne se PC, veškeré větráky stále běží takže nic jiného než vypnout natvrdo nezbývá. (btw. při startu PC BIOS jednou pípne, při náhlém pádu BIOS taktéž pípne jednou)
Takže jakmile odstraním další RAM tak PC se zapne ale vypne se po cca 30 minutách používaní. (tak samo je to s tím pípnutí BIOSu)
Jakmile vypojím tři RAMky a nechám tam pouze jednu tak PC nastartuje a stále funguje.
Komponenty PC jsou celkem zastaralé, mám zastaralý zdroj 250W nějaké značky "Delta", RAMky jsou 1GB Kingston DDR2 + 1GB Kingston DDR2 + 512MB DDR2 NANYA + 512MB DDR2 NANYA, Integrovaná Grafika značky ATI Radeon X1200 Series, Procesor je AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.1GHz
Zkoušel jsem druhý zdroj který má 300W a stále stejný problém.
Díval jsem se na tzv. Baterky jestli nejsou nafoukle a ani jedna není z mého pohledu nafoukla.
Předem Děkují za Vaše rady.

žádná změna, CMOS Reset jsem udělal, dál jsem tam ty dvě RAMky do stejně barevného slotu (žlutého) a nešlo to spustit dvakrát pípnul BIOS a nic víc to neudělalo, takže jsem dál jednu rámku do žlutého slotu a druhou do modrého slotu posléze se to spustilo

Chtěl bych ještě dodat, že jakmile spustím jakoukoliv Hru či Aplikaci tak po nějaké době cca 10-15 minutách se PC bezdůvodně vypne, je možné aby to byla chyba Operačního Systému ? či nějakou utilitou ? jinak co se týče mého PC tak mám na něm nainstalovaný Windows 10