Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám kvalitní PC skříň

Zdar, hledám nějakou kvaliní pc skříň do 1500 kč.
měla by to být herní skříň, velká, aby jse mi tam vlezli moje komponenty a byly dobře chlazeny, chystám se k tomu ještě koupit chladič na grafickou kartu, tak aby jse mi tam vlezl.
Moje komponenty :
Moje PC: Grafika :http://www.czc.cz/sapphire-dual-x-r9-380-2g-d5-2gb /174057/produkt
Procesor : amd-a10-6700-d430295.htm
Zdroj :http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/pr ]http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/pr odukt
Zákl.deska : Manufactore : LENOVO
Model : 10117
Chipset : AMD K15 IMC
Socket : Socket FM2
Southbridge : AMD A78 FCH
LPCIO : Nuvoton NCT6779

Měřeno : SpeedFan

SpeedFanu nevěřím ani pozdravení. Problémy s ním jsou uvedené i v tomto fóru.
Změř si to raději v programu AIDA64 nebo HWinfo64.

měla by to být herní skříň, velká, aby jse mi tam vlezli moje komponenty a byly dobře chlazeny, chystám se k tomu ještě koupit chladič na grafickou kartu, tak aby jse mi tam vlezl.

treba ja mam skrin z bazaru za 3 kila, je to nejaky noname, ale proudeni vzduchu je vyreseno dobre, nicmene po zandani dvou HDD to zaclo nechutne rezonovat a docela jsem si vyhral s podlozkama nez jsem to usmernil.
takze kvalitni skrin ne jenom z ohledem na dobry luft, ale i s ohledem na hlucnost a mozne rezonance, jinymi slovy chce to neco drazsiho, bud pevnejsi plech poradne tlusty a aby to i spravne licovalo, takove skrine pro prvni rozliseni poznas tak, ze jsou tezke. Nebo potom jit do hliniku Lian-li, Fractal Design, apod.