Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 22 000 Kč u CZC

Zdravím,
plánuji nové PC, ovšem jsem v tomto ohledu vskutku začátečník, proto se chci zeptat, zda byste mi nemohli ohodnotit tuto sestavu: http://www.czc.cz/178815,154678,110947,168790,1676 92,157134,62389,178263,177951,110330,133910/kody
Případné nápady, jak ušetřit na komponentech(pokud to nebude moc na úkor sestavy), s radostí uvítám, přes cenu této sestavy, což je podle czc 22t, jít nechci.
A mimochodem, nevíte, jak je to se skládáním a případně reklamacemi u czc?
Předem děkuji.

Změna předmětu, původně: PC Sestava (host)

Neskládej na Skylake když nemáš prachy, vše ostatní tím pádem akorát odrbeš - deska, zdroj, lepší chladič, prťavý fofrdisk .....

Návrh herní střed i5 HR, bez OS Win /23 084.-/
(celkový výkon o něco větší, ale hlavně je to komplet a vyvážené)

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP011WQQ01 1HIW012N1H0133OP012MZQ0134H1010WXU012MYM011O1X0130 3B01

Na CZC.cz je sestavení/otestování zdarma, pokud už je to moc, tak klidně vynech SSD které v herní sestavě není až tak potřebné, tedy hlavně jen 120GB.
(jo a reklamační řád/podmínky máš na kvelbu uvedené)

Je to jiste idealni sestava, jen pokud by aspon o 3 stovky levneji, tak muze byt SSD:

http://www.czc.cz/transcend-ssd370s-256gb/170761/p rodukt

No a pokud proste nemuze presahnout tech 22k, tak i SSD 120GB muze byt na operacni system, kteremu to tak zrychli boot. Nicmene jak pises, tak hlavni vyhoda SSD je pro hry a na male SSD se nevejde vic nez jedna:

http://www.czc.cz/transcend-ssd370s-128gb/170759/p rodukt

Je to marné, co asi získáš mimo výkonnější IGP/Skylake a větší ceny o proti i5 HR?
(no hlavně, že bude zmalovaná modní m.deska Gaming s nejlevnějším čipsetem)
Jo až se tě zeptá parné léto co sis složil, tak poznáš co dovede v zátěži "box" chladič.
(potom se zeptej těch nasazovačům brouků)

Omlouvám se za pozdější reakci, nakonec tedy půjdu do Haswellu, jen mám dotaz, zda se vyplatí připlácet aktuálně 6 stovek na 4590, nebo případně stačí i 4460 - co tak čtu, pak to za posledních pár měsíců slušně zdražili. A omlouvám se za případné nervy se mnou, ono když 3 lidi radí to, další ono, přibližně podobná cena, to pak člověk již neví, co má brát :-)