Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nového telefonu

Ahoj, uvažuji o koupi nového dotykového telefonu (doposud jsem měla tlačítkový). Hledala jsem už několik hodin, ale stále nemůžu najít ten nejlepší. Požadavky:

Cena do 3500 Kč, max. do 3800 Kč.
Kvalitní fotoaparát (nejlépe kolem těch 12 Megapixelů), přední může být i kolem 6 Mp.
Aby se dal rozložit (tj. vyndat baterku, kryt apod.)
Nejvíc bych ho používala na net.

Myslím, že velké požadavky nemám :/ Pomůže mi někdo? Pěkně prosím :))
Díky

Dobrý den,

V tej cene s takým fotákom 12Mpx asi ne, když už tak bych šel do:

Lenovo A6000 Black
ASUS ZenFone Go ZC500TG 8GB černý Dual SIM
Samsung Galaxy Core Prime VE (SM-G361F) šedý
Samsung Galaxy Grand Neo Plus Duos (GT-I9060I) černý Dual SIM
LG Leon (H320) Titan

alebo jinak ísť do WP:

Microsoft Lumia 640 černá Dual SIM
Microsoft Lumia 550 černá
Microsoft Lumia 535 černá

(celkovo si budete musieť vyrať sama, ale všetky mobily v tej cenne sú jedno a to isté, obyčajné low end. Takže vybírať ktorý se vám líbi,... Na riadny dotykový mobil je potreba aspoň 5-7 tisíc KČ,...)

sú aj mobily čo nemajú v názve selfie a tiež majú 8Mpix foták predný a sú v tej cenne.

Dívala jsem se na ty mobily, co jste mi poslal. Windows určitě nechci, takže na Nokie jsem se ani nedívala. Přemýšlela jsem nad Samsung, ale má málo Mp :/ Pokusím se najít nějaký se zadním aspoň 8 Mp a přední 5Mp, více dolů už jít nechci :(

Rad je tu hodne, ale to hlavni vubec nezaznelo:

Do 3.800Kc NELZE poridit dotykovy mobil s prizviskem fotomobil, proste kvalitni fotak znamena dat jednou tolik.

Takze mas dve moznosti bud se vykasles na fotak a budes pozadovat smartphone s LTE do tech 4.000Kc nebo zdvojnasobis finance a muzes mit fotomobil.

Jinak dneska i levnyma smartphonama jde fotit, ale nelze od toho proste ocekavat zazraky, jestli je to opravdu zamyslene jako nahrada kompaktniho fotaku, tak je bezpodminecne investovat vic penez.

A co to presne znamena "že se mi s ním nepracuje dobře"?

Na odlisne ovladanie sa da zvyknut za dva dni. A je to fakt vela muziky za malo penazi. Dcera ma L640 a nemoze si ju vynachvalit. A na tie fotky co to dokaze sa nechyta vela drahsich mobilov. Za tie peniaze fakt bomba.

Ale ak "se mi s ním nepracuje dobře" tak nie je co riesit...

Ok, řekněme tedy, že nechci mobil na fotky, ale na rychlost internetu a aplikací. Co mi doporučíte?

Do ceny asi nic, malinko nad:

LG Spirit 4G LTE (H440n)

A o neco vic:

Samsung Galaxy S4 Mini VE (GT-I9195I) - myslim, ze ma i slusny fotak, ale je zase mensi, coz na internet nemusi byt to prave.

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F) (SM-J500F/DS)

Lenovo Vibe P1m