Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty a ram a aliexpresu

caute chcem sa opytat aky mate nazor na PC komponenty ako napr. RAM z aliexpresu? Mam maticnu dosku K9N6pgm2-v2 a mam v nej 3 gb ram. Chcel by som si kupit tuto ramku 4GB a aliexpresu, a tak by som mal 4GB v PC (alebo tam necham tu dvojku a pridam stvorku = 6gb). Aky mate na tu ramku nazor? Cena je tam 10€ a keby som kupoval tu na slovensku alebo v cesku ceny su ta 4GB DDR2 aj 40-60€. Vdaka za objektivny nazor. Prikladam stranku ohladom RAM

http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-Brand-New -Sealed-DDR2-800-PC2-6400-1GB-2GB-4GB-Desktop-RAM- Memory-compatible-with/32300499191.html?spm=2114.0 1010208.3.20.0xVur6&ws_ab_test=searchweb201556_6,s earchweb201644_1_505_506_503_504_502_10001_10002_1 0016_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_3, searchweb1451318400_6151,searchweb1451318411_6450& btsid=906ee83a-efb1-4f9d-87ce-7f559e4e9841

Mimochodom, recenzie na ten produkt su tam dobre, malo by to prist a tak sa pytam na nazor co si o tom myslite. Tato ramka uz v niektorych obchodoch nieje dostupna kedze je to ddr2 a ak je niekde na predaj tak minimalne 40€...ale ja nemam peniaze na upgrade aj maticnej... prosim vyjadrite sa ku tomu trocha viac, a ci môzem bezat s 4GB 800mhz a 2GB 800mhz = 6GB

no viem ze rychlost ide hlavne od procesora (amd athlon x3 455) ale niekedy mi ram nestiha, a aspon takto sa chcem vyhnut limitacii ktoru mi môze sposobovat iba 3gb ram... pripadne pri spracovani dokumentov, videi, grafiky alebo hier mi to môze pomoct nie?

k dispozicii 1200MB z 3071MB... aj ked je pravda ze niekedy sa aj procesor pri hrani hier alebo vykonavani narocnych operacii zvysi na 100% a pocitac seka... to iste sa stava pri aktualizacii windowsu, ktore som nedavno vypol.

Mne to pisat nemusis ja to viem, preto sa pytam ze co tam spustas ze potrebujes viac jak 3GB. Uprava grafiky a videi to moze vyuzit (nerobim s grafikou ani videami tak sa k tomu nevyjadrujem, uvidis to tam ze je obsadene).

S procesorom ti nova RAM nepomoze.
Aktualizacie nechas par hodin zapnute PC a ono sa to ukludni samo (on sice nic nevypisuje ale 3hodiny na pozadi robi nejake tazke vypocty ten update, po jednom z nejakych update za posledne roky, neviem ktory update presne :)

Za prve na tom shope vobec neni napisany presny model a je to tam taky bordel, ze ti moze dojst cokolvek (ja by som si tam nekupil ani sparatka) .. a nesedi ani fotka (ecc by mala ma 9chipov)
ECC ti tam nepojde (a nabeton nie v kombinacii s inou neECC aj keby doska ECC podporovala, co zvycajne bezne dosky nepodporuju)