Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer alebo lenovo

Dobrý deň chcel by som poradiť jeden s notebookov (bude sa na ňom hrať CS:GO,gta SA,Mafia 2, CS 1.6) aby nesekalo
https://www.alza.sk/acer-aspire-e15-midnight-black -d2694942.htm
Alebo
https://www.alza.sk/lenovo-ideapad-z50-75-black-d3 860154.htm

Poprosím napísať ktorý ntb je lepší a kolko fps na ňom by som dal len na csgo
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Notebook není PC sestava, ani dva notebooky nejsou PC sestava. (karel)

Acer ale zas má hardwarové problémi, jako výkon má ale čo z toho když pri parení hry sa ti sám reštartuje nebo vypne lebo sa prehreje, a když vychladne jak znova zapneš.

i3, "u" procesor. proč tu na "herní" notebook odpovídá každé bfu co jde okolo?

že se to vejde do ceny není žádný argument doporučovat někomu sračku.
že je tazatel lama je jasné z dotazu: 840m není herní grafika.
ale proto mu přece nebudu doporučovat odpad, těch 500eur za něj platit nebudu, ani je nenajde ležet na ulici.

Acer 100% ne, lenovo taky nic moc ale za tú cenu ešte celkom OK, ale asi sú aj lepšie volby v tej cene.

nj, hlavne když budú fúkať prach do do rebier, ale jinak chladia len saši a nikoliv nitrnosti. Ako nekteré aj pomůžu ale je to minimalne a či máš 92°C alebo 89°C, je to stále "vysoká teplota" nebo horúčka.

v tej cenne to Lenovo mužete, jako zas ked som podrobneji pozeral, tak je len dve notebooky "lepší" o pár FPS (rozdieli su minimalne), ale zas majú jiné muchy, myslím že to bude dobrá volba. Ale v tej cenne nečakajte zázraky, no na CS:GO by to malo postačovať.

Na kolko by aomatym lenovom vytiahol fps max? Ako normalne o dps by ani neslo len nech to neseka ja viem ze zazraky cakat nemam mal som pc intel core i7 4,00ghz 970 grafiku 16pamet a celi odisiel a uz som nemal nervy ho opravovat lebo kazdy rok novy teraz chcem tam pohodka na veceri 2hodky zaparit len goucko nic viac

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards -Benchmark-List.844.0.html

čo ja pozerám ta tá grafika no, v priemere 50FPS na stredné, na minimálne 70FPS, ale samozrejme záleží od viacero faktorov a aj jiných nastavení,... ale rozhodne by pri hraní bylo ideálnejšie nastaviť HD ready rozlíšenie.

tá jedna je integrovaná a jedna je dedikovaná, medzi nimi se prepína podle požadovaného výkonu, kdyby to boli dve dedikované v SLI pak by to menilo hodne, ale v tomto prípade proste ne, pri hraní vám pujde hra jen na dedikovanej a len jeho výkon sa využije, integrovaná je len když nieje potreba takmer žiadny grafický výkon, je to úspornejšie riešenie lebo když iba píšete mail, nieje potreba mať grafický výkon jak pri hraní hry, hlavne když sú 3D