Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem programy

viem ze som hlupy okolo pc ale tie male programy... ktore stahujem no chcem ich vymazeat ale neviem kde napr v odinstalovani programov su len take vacsie a ne take male ani v iobit uninstaler zeby mozno v advanced je ale poradte mi s tym

Dobrý den, velmi vám nerozumím, ale odinslovať jakýkolvek program máte cez ovládací panel - programi a ne cez nejaký iobit uninstaler integrovabý v advanced system case (ktorý vám doporučuju taky odinstalovať, a aj ccleaner ak máte) ak si teda nechcete poškodiť registre OS. Jinak pokračovať ste mohli v pôvodnom vlákne "prijebaný počítač" ak to s tým súvisí

wps - disabled, jinak to zneužije soused pro připojení.
mac filter - disabled, jinak se do toho krámu za chvíli sám nedostaneš.
radius - doma je pitomost, nemáš server na hesla. máš nastavit zabezpečení wpa2-psk (personal).

iobit uninstaler ... advanced

obě ty sračky odinstaluj, přestaň instalovat desítky pitomostí a dál poškozovat systém.