Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj který udává 400W (460W) jak to tedy je? Potřebuji skrz grafiky

DObrý den,chci si koupit od známýho tento zdroj amacrox ax460-pfl01 (viz foto)

ted mam v PC nějakej šit 350w a dostal jsem spíš koupil jsem starší typ grafický karty MSI GTX 460ti 1GB (GeForce N460GTX Hawk )

Procesor 775 intel core quad q8300 4x2,5ghz
ramky DDR2 4x2GB = 8GB
HDD 2x500GB SATA II
zakl.deska msi P43 Neo3-F

Podle štítku je to nějaká OEM verze FORTRONa, tedy nic moc.
Těch 400W je dovolená trvalá zátěž, zatímco těch 460W je dovolené krátkodobé (jednotky sekund) přetížení.
Jinak vzhledem k tomu, že dnes většina komponent v PC zatěžuje větve +12V, tak bych za nejdůležitější údaj považovel tento:
+3.3V & +5V & +12V1 & +12V2 = 380W