Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafický ovladač přestal pracovat a byl obnoven

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Mám Sapphire R9 380 4GB, win 10 a při hraní Tom Clancy Division, nebo třeba Rust, mi to vyhodí hlášku, že grafický ovladač přestal pracovat a byl obnoven, nebo mi to úplně vypne monitory, ale PC jede dál.

Ovladače jsem zkusil přeinstalovat, zkusil jsem dát jiné verze, přeinstaloval jsem windows, dal jsem grafickou kartu na reklamaci, mám půjčenou MSI R9 380 2GB a tyto problémy mi pokračují.

Mohl by mi prosím někdo poradit?

Děkuji

Ještě dodatek: Pokud mi to shodí ovladače, ale nevypne monitory a chci se podívat do crimson aplikace, tak mi to sekne PC.

Ahoj, mám ten samy problém a jen u hry the division. Rust, GTA5 a ostatní hry jedou v pohodě. ... division ze začátku jelo cca hodinu a padlo to a ted hru už pomalu ani nenastartuju. ... NTB jsem komplet preinstaloval. Cca před rokem když jsem začal division hrát tak vše jelo v pohodě. ... co s tim BIOSem. ..? Zkusit update BIOSu základní desky nebo GR.karty...? Díky za odpověď. ...