Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo a7000 jak přesunout aplikace na sd kartu?

Zdravím, otázka je již zmíněna v nadpise. V telefonu je 8gb místa, necelé 4 gb si veme samotný systém takže na aplikace jsou zde cca 4 gb momentálně bych si chtěl pořídit trochu náročnější hru na paměť ale zároveň zachovat mé staré aplikace. Je nějaký způsob jak staré aplikace přesunout na sd kartu ? Hledal jsem v nastaveni uložiště ale zde jsem našel pouze možnost zapnout kartu jako primární uložiště u čehož mi to píše že aplikace nemusí správně fungovat...

Pokud hru nedelal kreten, tak si sama osaha telefon a vetsi cast knihoven ulozi na sd-kartu. Bohuzel vetsinou ty hry vznikaji jako rychlokvasky a teda to na sd-kartu spis moc nepujde.

Chce to mit minimalne rootnuty telefon a pak se daji nektere aplikace presouvat nebo poridit placenou appku link2sd a rozdelit si kartu na dva logicke oddily, na prvnim bude normalni pristup na media a uzivatelske data a na druhem bude falesne interni uloziste, kam si muzes stahovat appky primo.

Tak to uz je na uzivateli, jen idiot si koupi do mobilu cokoli horsiho nez UHS-I a to jsou jeste mezi nima rozdily, za me SanDisk nebo Transcend, oboji maji rychlost takovou, ze neni problem, nakonec PC hry jsi donedavna nacital z pomalejsiho HDD a taky to nevadilo.