Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci iOS 9.3 iPhone nejde přihlásit

Ahoj, dnes jsem na iPhonu 4S dělal aktualizaci na iOS 9.3 a nejde mi tam přihlásit, i když APPLE ID píšu správně. Byl jsem v iStyle, a řekli mně, že jsem dnes 104, co přišel s takovým problémem...že mám počkat do zítra, že to je přetížený...
Píše mi to: Toto zařízení nelze odemknout pomocí účtu.......

Nedělá to taky někomu?

Mi se to stalo u tabletu a to včera, iFoun se přihlásil v pohodě. A iPad Air (instalovaný asi půl hodiny po iFounu) ne a ne a ne se přihlásit sám. Musel jsem vytasit iTunes na počítači, tablet připojit a přihlásit se přes iTunes. Sice se tablet tvářil, jakože o iTunes vůbec neví a buzeroval furt, že to nejde se přihlásit, ale iTunes mu to nějak vnutilo. Jinak problém nebyl, iTunes do toho drclo a pak se to ihned rozeběhlo v pohodě. Asi soudruzi v tom mají malou chybičku, nevěřím, že by měli zašpérovaný server dva dny (ale všechno je možné). Při jiné aktualizaci se mi to nestalo. Zkus to přes iTunes. Jó a trochu mi to rozházelo asi pět aplikací, vyrvalo je to z folderu a nacpalo na začátek. To byl ale detail na kráse.... :-)