Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 20k (bez periferií a OS)

Zdravím všechny,

přemýšlím o novém PC. Cenově jsem limitován hranicí 20tis s DPH. Jsem zastánce AMD procesorů, jelikož mě za jejich cenu nikdy nezklamaly a s Intelem by cena narostla.

Vlastním SSD disk Samsung 840 Evo 256GB. Jde mi tedy čistě jen o bednu (bez disku a OS), všechny periferie mám.

Složil jsem si toto:
http://www.czc.cz/174124,164627,112015,74749,12680 9,177790,139328/kody
Cena: 19 623 Kč s DPH

Chci si tu nechat poradit. Např. u operační paměti si vůbec nejsem jistý výběrem. Jak byste složili vy PC do 20tis?

Díky předem za odpovědi.

Ta tvoje MSI se 4 GB je zase předražená o litr proti té samé s 2GB videopaměti.
(jinak každá g.karta se může posrat a rozdíl v kvalitě mezi MSI a Sapphire není zase tak podstatný, tedy mimo, že MSI má o něco lepší automatickou regulaci chlazení)

Jinak kup si co chceš, tvoje peníze, tvoje rozhodnutí.

Tak jsem to nemyslel. Rád si od tebe nechám poradit.

Ohledně té i5 a FX 8300 asi nemá smysl diskutovat? Nikdy jsem intel procesor neměl, vždy jsem si myslel, že jsou o tolik dražší kvůli integrovaným grafikám. Vyplatí se tedy připlatit a vzít intel? Jsem zvyklý AMD taktovat(proto jsem měl i lepší chladič v prvotní sestavě)