Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký AntiVírus Je najbezpečnejší a je zdarma

Dobrý Deň rád by som sa Vás spýtal, ktorý antivírus je najbezpečnejší. Mal som ESET,AVG 2016,2015 Free a tak aj Norton. Na pc som raz mal ESET a upozorňujem Vás, že ak máte eset smart securiti free, tak si ho odinštalujte, lebo má v sebe vír a preto ho dajte bokom. A eset ktorý som spomínal, v tých ktoré som už mal, je s licenciou a preto vír nemá.

loading...

# Ono to vyjde nastejno, kazdy z nich ma detekci lepsí na to a ten na to, prakticky vyjdou nastejno, jak jiz "INTEGROVANY" Defender ve Windows.
• Ono se chce na to podívat z druhé stránky a uvedomit si, odkud jde samotné nebezpecí a tím je samotny "UZIVATEL"

Najbezpečnejší (prípadne najnebezpečnejší) antivírus je mozog používateľa. Každopádne bez ohľadu na kvalitu je zdarma.

Pokiaľ nesťahuješ podivné prílohy od kadejakých Abudlov v mailoch a chatoch, nechodíš na porno a warez, bude ti s veľkou pravdepodobnosťou stačiť akýkoľvek bezplatný antivír.

securiti

Vnukol si mi nápad na básničku:

Ak máte free eset smart securiti,
odinštalujte ho, inak ste v riti

eset smart securiti free

žádný antivir od esetu není free, žádný "smart security" balik od žádného výrobce není free.
nemáš si instalovat kradený fakeware z uložto, máš používat mozek.

ale co chtít od pacientů, kteří si na svůj pc dobrovolně nainstalují norton - to už je na úplně jinou poradnu.