Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BSoD - AMD Radeon

Dobrý večer, stala se mi taková věc. Při hraní her mi začala grafika špatně vykreslovat obraz ( červené kostičky a zamrznutí obrazu ) a poté jsem musel počítač restartovat. Po restartu zase vše normální a během asi 3 minut zase ty kostičky a zase zmrazení. Další restart a během načítání systému tady bylo zase to vykreslování, obrázky v příloze.
Nakonec po dlouhém načtení obrazovky mi tam vyskočila BSoD. Když jsem se potom na ten HDD podíval na druhém PC, psalo to tam, že šlo o "BCCode: 116". Prosím o nějakou radu co s tím. PC lze spustit jen v nouzovém režimu.

Parametry :

OS : Windows 7 - 64bit
Grafika : AMD Radeon HD 4800
Procesor : Intel Core 2 Duo - 2,33 GH
RAM : 5GB
Zdroj : Asus U-65GA

Děkuji za odpověď.

• Tyto anomálie zpusobuje i nestabilní napájení <CPU>.
• Doporucil bych ti i provés "MEMTEST" tvojí <RAM>.

Udelej i naky mensí test TEST/Diagnostiky PC, zmer teploty komponentu.