Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook zamrzne 5 minut po zapnutí

Ahoj, mám problém s notebookem dělám si svou práci po zapnutí asi tak 5 minut a pak z ničeho nic zamrzne a ani nic nejde zkoušel jsem vše pomůžete mi prosím rychle? :( Děkuji :ú
Změna předmětu, původně: neodpovídá (Prasak)

pomůžete mi prosím rychle?

zřejmě jsi potřeboval něco dodělat, proto vyhodit tvoje data ven.
pokud je to vada na základní desce (z toho popisu není nic poznat), může oprava v servisu trvat měsíc, doma nespravíš nic.
mohlo upadnout chlazení, někdo do toho drbal a odpojil větrák - jako by se krám přehříval. ale demontáž není na chvíli. a když nic nenajdeš a přitom spěcháš, je to všechno jen ztracený čas.