Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová PC sestava do 25 000Kč

Zdravím,
chci si skládat PC do 25 000Kč a v komentářích na Facebooku jsem viděl jednu sestavu, akorát jsem si dal jinou GPU. Sestava vypadá takto http://www.czc.cz/178263,176249,164759,110330,1554 00,145426,178815,184264,171038/kody. Chtěl bych prosím znát Váš názor na tuto sestavu. Obrazovku mi doporučil kamarád, který mi pomáhá, protože nejsem moc znalec. Poslal mi tyto dvě: https://www.alza.cz/24-benq-gw2470h-d3038767.htm?c atid=18853364 a https://www.alza.cz/24-samsung-s24d300h-d1146774.h tm?catid=18853364. Napsali byste mi prosím, kterou bych si měl spíše koupit, nebo mi sem napsat nějakou jinou tak do 4 tisíc? Předem děkuji za všechny názory a omlouvám se za předešlý špatný odkaz.

hahaha.... tak tvuj navrh považuju za 1. april škoda že už je deviateho.
grafika rozhodne niejenekolikanásobne výkonnejšia, osobne bych obetoval tých cca 5 FPS v hrách a kúpil SSD. Jinak grafiku radeji R9 380/380X/390/390X alebo GTX 960/980 (970 bych nebral - a už vůbec ne od gainwardu)

Pow to mi fakt chceš povedať že R9 380 nebo GTX 960 (čož je takmer totožné, rozdiel 1-2 FPS) tak bežne na nej bude mať 80 FPS a na GTX 970 zrazu 300 FPS? to je vtip, v hrách čo sa týka FPS rozdiel fakt nebude dvojnasobny nebo ešte vätší.. GTX 970 oproti GTX 960 je výkonnejšia možno tak max do 20% (len typuju, presne nevím jaký je rozdiel ale rozhodne niekolkonásobný nieje)

no ale rozhodne nieje niekolkonásobný.

Gainward má nic moc ventilátory = jdou rychle do pekel.

• Zalezí od typu, mé zakoupené, nikdy problém s ventilátory nemeli /momentálne mám zakoupenou jeho "Phantom" verzi/2x ventilator, né jeho 3x verzi, velmi tichy v zatezi, zatim se drzí :-)
• I u Asus se nám vracela jedna xx rada, kde musela byt provedena vymena udajne lozisek. /nahrazeny byly celé pcs. ventilatory v chladícím plastikovem krytu/tele, ostatní primou zkusenost na potvrzení nemám, ale jsem presvedcen, ze se to muze tykat vice TYPU GK ruznych vyrobcu :-)

Dobrý den, v tom případě bych si tedy koupil tu obrazovku BenQ. Co se týče zdroje a SSD, tak ty bych tedy vyměnil, ale na GPU bych chtěl mít ShadowPlay a aby grafika nestála více než 6,5 - 7000Kč. Přece jen bych byl rád, kdyby počítač stál pod 25 000Kč. Byl byste tedy tak hodný a třeba mi nějakou doporučil? Předem děkuji. :)

Zdravím,
na základě různých doporučení moje sestava do 25000Kč vypadá takto: http://www.czc.cz/171038,178263,176249,110330,1554 00,178815,119727,154678,167692,177976/kody. Chtěl bych se ještě naposledy zeptat, jestli jdou sehnat lepší komponenty v této cenové relaci. Pište prosím své názory, abych věděl, jestli už koupit, nebo ještě rozmyslet. Chci GPU do sedmi tisíc, takže nejlepší volba je asi GTX960 vzhledem k tomu, že o AMD nemám moc zájem. Předem děkuji za všechny názory.

Je to marné!
Na hloupé zapařování je lepší výkonnější GPU než SSD. A pokud SSD, pak raději výše doporučovaný Transcend!
A zdroj raději od výrobce zdrojů a nikoliv od nálepkovače a ještě něco takového. A certifikaci 80+ to nemá, jak tvrdí czc.