Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prosím o pomoc

Ahoj,
Měl bych dotaz. Vždy jsem měl na PC windows 10, bohužel kvůli mé chybě jsem o něj přišel. Teď tam mám Linux, ale chtěl bych zpět přejít na windows. CD mám, bohužel, co nemám je dostatek místa v úložišti. Nevíte, jak ho přidat?? :)
Také tu je druhý problém, že nevím jak spustit tu instalaci na CD, protože linux toto nepodporuje. Díky moc za odpovědi

Jednou stačí, lock (L-Core)

Dobry den,
Ked sa zmestil win predtym zmesti sa aj teraz, len musite rozdelit normalne particie, instalacka sa bootuje nespusta z beziaceho os.

Minuta je moc, že?
Odnést do servisu, nebo najít někoho mnohem schopnějšího a znalejšího výpočetní techniky. Protože jedinec, co je schopen pokoušet se spustit instalační médium v jiném os a za jeho chodu, by se o administraci jakéhokoliv os neměl vůbec pokoušet! Ten "zlý", "ošklivý" Linux je v tom zcela nevinně.